Nasze propozycje edukacyjne, profilaktyczne i rozwoju osobistego skierowane są do uczniów, uczennic, rodziców oraz kadry pedagogicznej. Wychodzimy z założenia, że niezależnie od tego, kto do jakiej grupy należy, posiada wszystko co potrzeba, aby uczyć się, nauczać i wychowywać z sukcesem dla siebie i innych.  Naszą rolą jest towarzyszyć w wydobywaniu i wzmacnianiu tych umiejętności.

Przykładowa oferta dla dzieci i młodzieży:
  • Warsztaty z zakresu profilaktyki uzależnień
  • Kompetencje psychospołeczne np.  rozwiązywanie konfliktów, komunikacja i współpraca w grupie
  • Treningi motywacyjne, w tym planowanie i organizacja czasu,
  • Warsztaty efektywnego uczenia się
  • Indywidualne spotkania z psychologiem, seksuologiem
Programy autorskie:
Jednodniowe:
  • ZNOWU NA NOWO – profilaktyka uzależnień z wykorzystaniem spektaklu teatralnego
  • „Wyprawa do Kreatii – Krainy Nieoczywistej” – warsztaty kreatywności
Semestralne:
  • Akademia „Crossfit charakterów” –rozwój umiejętności społecznych i projektowanie inicjatyw młodzieżowych
  • Liderzy młodzieżowego biznesu – program edukacji dla przedsiębiorczości
  • Fitness dla mózgu – czyli efektywne uczenie się.
Współpracujemy ze szkołami podstawowymi i ponadpodstawowymi, ośrodkami kuratorskimi, ośrodkami szkolenia i wychowania OHP, hufcami ZHP, ośrodkami pomocy społecznej, fundacjami i stowarzyszeniami.
  • Umiejętności wychowawcze w tym Szkoła dla Rodziców i Wychowawców I i II
  • Warsztaty, wykłady, spotkania dyskusyjne, dopasowane do potrzeb np. Cyberprzemoc, Emocjonalność dzieci i młodzieży po izolacji pandemicznej, Depresja i inne wyzwania współczesności, Seksualność i jej rozwój od dzieciństwa do dorosłości
  • Indywidualne konsultacje psychologiczne, pedagogiczne i seksuologiczne
  • Profilaktyka wypalenia zawodowego