Piłkarskie Drużyny Kobiet

Projekt skierowany był do dziewczyn chcących grać w piłkę nożną. Poza samym postępem sportowym to doskonała okazja na nawiązywanie nowych znajomości i przyjaźni.
Naszym celem było doskonalenie się w tym, co uwielbiamy, aktywne spędzanie czasu oraz świetna zabawa. Staraliśmy się poszerzać swoje horyzonty poprzez sport. Każda dziewczyna mogła przyjść na trening i dołączyć do nas!
Pokazaliśmy, że w małej miejscowości też można stworzyć coś fajnego i kreatywnego. Poza tym udowodniliśmy również ,że dziewczyny potrafią grać w piłkę!

Efektem naszych treningów był wyjazd do Rize w północno-wschodniej Turcji. To tam, 2500 km od Piecek, w tym samym czasie działała podobna damska drużyna piłkarska.

Zagrałyśmy ze sobą dwa mecze. Jeden odbył się w Turcji, zaś drugi w Polsce. Jak widać, mieliśmy okazję nie tylko rozwinąć się pod względem sportowym, ale także poznać nowy kraj i kulturę.

Marlena Bednarczyk

marlena